KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 10862437
nr 1086 2437
Gravyr
England, 1700-tal, 'The Taste of High Life', motivet: 37x48
Kondition: fuktskadad
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 januari 2017
kl 19:18:27
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr